ویزای کانادا

ویزای کانادا یکی از محبوب ترین ویزا های حال حاضر در دنیا می باشد که از اعتبار بسیار بالایی هم برخوردار است و افراد زیادی در سراسر دنیا در تلاش اند تا ویزای کانادا را بگیرند و پس از گذشت چند سال اقامت این کشور رو داشته باشند.

سابقه سفر فوری

سابقه سفر عالی برای اخذ ویزاهای معتبر آمریکا و انگلیس

ویزای مالتیپل

اجازه سفر چند باره به کشور کانادا در مدت زمان اعتبار ویزا

اعتبار بلند مدت ویزا

انواع ویزای کانادا با حداکثر 5 سال اعتبار

مدت زمان اقامت

اجازه حضور 6 ماهه در هر بار ورود به کانادا

تبدیل به اقامت دائم

امکان تبدیل برخی از ویزاها به کارت اقامت PR

قابلیت تمدید ویزا

برای انواع ویزای تحصیلی و کاری کانادا

  فهرست مطالب

  ویزای کانادا

  ویزای کانادا یکی از محبوب ترین ویزا های حال حاضر در دنیا می باشد که از اعتبار بسیار بالایی هم برخوردار است و افراد زیادی در سراسر دنیا در تلاش اند تا ویزای کانادا را بگیرند و پس از گذشت چند سال اقامت این کشور رو داشته باشند.

  حتی در کشور خودمون هم ایران، افرارادی هستند که قصد دارند و با تمام تلاش خود می خواهند راه های مختلف رو پشت سر بگذارند و ویزای کانادا رو دریافت کنند که این ویزا بسیار خوب است و مهاجرت کردن به کشور کانادا با وجود امکانات بیشماری که این کشور دارد می تواند آرزو و هدف هر شخصی باشد. حال کلیدی ترین سوال افراد این می باشد که به چه صورت و روش هایی باید ویزای کانادا را دریافت کنند و در .واقع اول از کجا باید اقدام کنند.

  دریافت ویزای کانادا و روشی که برای آن اقدام می نماید می تواند بسیار مهم باشد زیرا این فرایند کمی دشوار است و اگر شما اصولی را بلد نباشد شاید در آینده کمی به مشکل بر بخورید. پس اگر شما هم در این زمینه یعنی ویزای کانادا و نحوه گرفتن آن سوالاتی را دارید تیم ما با تحقیقات فراوانی که داشته است آماده به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با شما عزیزان است تا یکی از دغدغه های شما را برطرف کنید. پیشنهاد می شود که تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

  اخذ ویزای کانادا

  اول از هر چیز باید بپردازیم به انواع ویزا های کانادایی که در هر پاراگراف توضیحات کاملی را خواهیم داد.

  ویزای  اقامت موقتی کانادا

  ویزای موقت اقامت کانادا انواع مختلفی دارد برای مثال ویزا های: توریستی، تحصیلی، تسهیلات، کسب و کار، دیپلماتیک، اهدای عضو، کار و خود ویزای اقامت موقت.

  این روزها دانشجویان زیادی در سراسر ایران هستند که قصد دارند تا با داشتن ویزای تحصیلات و دانشجویی اقامتی در کشور کانادا را داشته باشند. یعنی این ویزا در سال های اخیر خیلی مورد توجه ایرانیان بوده است و به همین علت اول به سراغ ویزای تحصیلات می رویم.

  ویزای تحصیلات

  این ویزای فقط برای دانشجویان نخواهد بود، بلکه دانش اموزان هم میتوانند ان را دریافت کنند البته اجازه و امضای والدین آنها شرط است. برای آنکه بتوانید ویزای تحصیلی کانادا را داشته باشید باید توسط یکی از مدارس و یا دانشگاه های آن کشور پذیرفته و در واقع مورد تایید شوید.

  در کل شما می توانید در هر مقطع تحصیلی که هستید در کانادا ادامه تحصیل بدهید اما باید قبل از گرفتن ویزا و اقدام برای ان توسط ان مراکز آموزشگاهی پذیرش شوید و این یکی اصل ضروری است که بدون آن نمی توان ویزای کانادا را دریافت کرد.

  پس از ویزای تحصیلات حالا نوبت به آن رسیده است تا کمی در مورد ویزای کسب و کار در این کشور صحبت کنیم.

  ویزای تحصیلی کانادا

  ویزای کسب و کار کانادا

  اگر به یاد داشته باشید پیش تر گفتیم که این ویزا موقتی می باشد و دوره آن هم به صورت شش ماه است. یعنی فرد بعد از گذشت 6 ماه باید دوباره درخواستی برای تمدید ویزا داشته باشد و آن کشور با بررسی پرونده های فرد تصمیم خواهد گرفت.

  این ویزا برای گروه ها و یا افرادی است که یا تاجر هستند و یا کسب و کار خاصی دارند و میخواهند کار خود را در کانادا ادامه دهند. حتی به خدمت داشتن نمایندگی محصول و برندی هم می تواند ویزای این کشور را بگیرد. اما نکته مهم این جا است، فردی که ویزای کار کانادا را دریافت کرد دیگر نباید در هیچ شرکتی در آنجا فعالیت داشته باشد و تنها باید در کسب و کار خود فعالیت کند.

  یک نکته مهم درباره خود ویزای اقامت موقت این است که افراد در جهت قصد های مختلفی که دارند و مدت زمانی که خودشون درخواست می کنند می تواندد ویزایی اقامت موفت بگیرند. مثلا خیلی از افراد هستند که برای دوره های آموزشی مه ثبت نام کرده اند ویزای موقتی 4 هفته ای را دریافت می کنند.

    ویزای اقامت دائمی کانادا

  یکی دیگر از ویزاهایی که افراد زیادی سعی در داشتن آن دارند این نوع ویزا است. با داشتن این ویزا شما می توانید اقامت دائمی در این کشور داشته باشید و دیگر لازم نیست تا بعد از چند ماه درخواست تمدید ویزا داشته باشید. ویزای دائمی کانادا هم نوع های متفاوتی دارد:

  ویزای کارآفرینی، پرستاران، حمایت مالی از طرف خانواده، پناهجو، خود اشتغالی، اکسپرس اینتری، مهاجرت سرمایه گذاری، استارت آپ

  ویزای اکسپرس اینتری

  این ویزای یکی از جالب ترین نوع ویزا در دنیا می باشد. زیرا دولت کانادا طرح و برنامه ای را دارد تا افرادی که در کل دنیا مهارت های خاصی را دارند پس از تایید شدن توسط این کشور می توانند ویزای دائمی کانادا را داشته باشند.

  ویزای کارآفرینی

  داشتن این ویزای نیازمند داشتن سرمایه بسیاری است، چون که دولت کانادا به دنبال افرادی می باشد که برای اقتصاد کانادا مفید واقع شوند و بتواند در واقع در کانادا نوعی کارآفرینی ایجاد کنند. برای دریافت این ویزا فرد باید چیزی حدود 250 الی 300 هزار دلار کانادایی سرمایه داشته باشد.

  ویزا کانادا

  ویزای پرستار تمام وقت

  ویزای تمام وقت پرستاری دارای شرایطی می باشد که فرد باید بتواند از کودکان، افراد کهنسال و معلولان در این کشور به صورت تمام وقت پرستاری کنند و البته در خانه و محلی که فرد معلول و یا غیره… ساکن است، پرستار هم باید به صورت مدام در آنجا زندگی کند.

  سخن پایانی 

  ما به طور مفصل در مورد ویزای کانادا و انواع آن و البته مهم ترین های این ویزا که به دو صورت دائمی و موقتی تقسیم می شوند توضیخاتی را دادیم و متوجه این موضوع شدیم که دریافت ویزا کانادا امری است که باید در آن با صبر و دقت اقدام نمایید. این نکته را دقت داشته باشید مه برای دریافت ویزا ها حتما مطمئن ترین راه و بهترین راهیی که پیش ویتان است را انتخاب کنید و برای ویزایی اقدام کنید که با شرایط شما همخوانی داشته باشد تا در اینده شکلی برایتان پس نیاید.

  امیدواریم با ارائه این مطلب کمک بزرگی به شما عزیزانی که می خواهید ویزای کانادایی چه موقتی و چه دائم را داشته باشید کرده باشیم.