خرید بیزینس در کانادا

مهاجرت کردن به کانادا از راه و روش های مختلفی امکان پذیر است. شما می توانید با توجه به شرایطی که دارید و مقدار بودجه‌ از طرق متفاوتی مهاجرت به این کشور را برای خود در نظر بگیرید که یکی از این روش ها خرید بیزینس در کشور کانادا است.

این کار یک سری نکات بسیار مهم و نیاز به راهنمایی هایی دارد که هر فردی که قصد مهاجرت از این طریق را دارد باید بداند که ما در این مقاله به طور کامل توضیح می دهیم. اگر هم که به کل نمی دانید خرید بیزینس چیست و چگونه صورت می گیرد، تا انتهای این صفحه با ما باشید.

فهرست مطالب

tripbooking

خرید بیزینس راهی برای اقامت دائمی در کانادا

یک از  روش های ممکن برای گرفتن ویزا و اقامت دائمی در کشوری پر از فرصت مانند کانادا گرفتن ویزای شغلی می‌باشد. وقتی شما اقدام به خرید بیزینسی فعل در کانادا کرده باشید و مراحل تاییدیه این کشور را پشت سر بگذارید و شروع به کار کنید به مدت 1 سال اقامت دائمی را گرفته اید که این خبر بسیار شگفت انگیز است.

چرا که سالانه افراد زیادی می خواهند اقامت این کشور را داشته باشند اما به دلیل رعایت نکردن برخی نکات و یا محدودیت داشتن در امتحان کردن روش های خوب نتوانسته اند در کانادا اقامتی بلند مدت داشته باشند و تنها قامتشان کوتاه مدت بوده است.

از آنجایی که کانادا کشوری است که افراد زیادی از سراسر دنیا قصد مهاجرت به این کشور را دارند ( از افراد اروپایی گرفته تا امریکای و آسیایی) شرایط دریافت اقامت و خرید بیزینس در کانادا کمی سخت به نظر می آید و باید با تمام توان و انرژی که داریم، برای ویزای کار کانادا و راه انداختن کسب و کار و یا داشتن تجارت خاصی تلاش زیادی بکنیم.

سرمایه گذاری و به راه انداختن استارتاپی جدید در کشور کانادا، از سوی مقامات و دولت ابن کشور استقبال خوبی شده و اگر شما تمامی شرایطی که گفته خواهد شد را داشته باشید تحت حمایت این کشور هستید و با خدمات و رفاهی که کانادا در اختیار شما می‌گذارد به علاوه داشتن اقامت دائمی می تواند از زندگی در این کشور لذت زیادی را ببرید.

نکته ای قابل تامل در مورد خرید بیزینس در کانادا این است که شما بهتر است با مشاورین متخصص در این زمینه تماس حاصل بفرمایید و جلسه‌ای داشته باشید و ما در اين مقاله تنها پایه‌ای ترین ویژگی های این روش مهاجرتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

مراحل خرید بیزینس در کانادا

سرمایه گذاری در کشوری خارجی توسط فرد غیر بومی می تواند از طریق خرید بیزینس در آن کشور ایجاد شود که شما باید صاحب کسب و کاری در آن کشور (کانادا) باشید که ویزای کاری را دریافت کنید و همان طور که می دانید انجام این کار نیازمند پشت سر گذاشتن مراحلی است.

این مراحل عبارتند از:

در شروع کار فردی که قصد خرید بیزینس در این کشور را دارد باید از سوی دولت کشور مقصد، تاییدیه‌ای دریافت کند. برای مثال فردی برای گرفتن ویزای کار در کانادا یک قسمتی از تجارت و کسب و کاری را در کانادا باید خریداری کند (خرید بیزینس) که برای این کار و با راهکار هایی که مشاوره شما می‌دهد به روشی به دولت کانادا متوجه این قضیه کرده اید که برای بیزینس  تجارت های خاص کانادا مفید واقع می شوید تا آنها بتوانند به شما اعتماد کنند. دقت داشته باید که این کار آ‌ن‌قدر سخت نیست و فقط باید مراحل را به درستی و با طمانینه یکی پس از دیگری طی نمایید.

بعد از گرفتن تاییدیه و ارسال نامه LIMA  از سوی دولت کانادا برای شما، ابتدا باید درخواست ویزای کار را به این کشور صادر نمایید که لازمه آن هم داشتن هزینه ای 200 الی 230 دلاری و داشتن سرمایه لازم می‌باشد که بتوانید از پس زندگی کردن و گرداندن بیزیسی و استارتاپی در کانادا بر بیایید.

یکی از شرایط گرفتن ویزای کانادا و در کل مهاجرت کردن به کشوری مانند کانادا این است که شما مهارت و پیش نیاز خوبی در زبان داشته باشید به خصوص فردی که می‌خواهد بیزینسی و یا بخشی از تجارتی را در کشور خارجی عهده دار باشد.

ضرورت های خرید بیزینس در کانادا

خرید بیزنس در کشوری به خصوص در کانادا و یا مهاجرت کردن نیازمند یک سری ضرورت ها می‌باشد که شما باید حتما آنها را رعایت کنید در غیر این صورت فرد، با مشکلاتی روبرو خواهد شد.

  • از موجود بودن تمامی تجهیزات اطمینان حاصل فرمایید

افرادی که بیزینسی را در کشور خارجی می خرند باید تمامی تجهیزات یک شرکت و دفتر را دارا باشند و با تمامی امکانات به میدان بروند که این خود امتیازی مثبت برای شما به حساب می آید و اداره کار کانادا توجه ویژه ای به این موضوع خواهد کرد.

  • معاملات و قرارداد ها را ارزیابی نمایید

ارزیابی کردن مقدار داده های بیزینسی درک خوبی از پیشینه و سابقه ان موسسه یا شرکت را در ذهن شما درست می کند که شما می‌توانید سریع تر با بیزینسی که خریداری کرده اید هماهنگ شوید و سردرگم نباشید. از افراد متخصص بخواهید که معاملات و قرارداد ها را ارزیابی و تحلیل نماید.

  • اعتبار و گذشته شرکت با مشتری را بررسی کنید

یکی از مهم ترین رکن های قبل از خری بیزینسی همین است که گذشته شرکت را بررسی کنید و ببینید که رابطه‌ایی که با مشتریانش داشته است به چه صورت بوده و یا این که اعتبار و معروفیت این شرکت در شهر خود و در کشور کانادا چگونه است که قطعا کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

  • به بدهی و هزینه های احتمالی توجه داشته باشید

تکلیف بدهی ها که کاملا معلوم است و شما باید از قبل بدانید شرکت به چه موسسه و با بانکی بدهکار است و حواستان باشد که تخلف مالیاتی نخورده باشید که امتیاز منفی برای شرکت شما است. همچنین بررسی هزینه های پیش روی یک شرکت مانند تبلیغات و یا گرفتن وام از بانک های مختلف موضوعی است که یاسد با صبر و دقت تمام بر روی آن کار شود و پیش بینی خوبی در این زمینه داشته باشد.

  • حساب مالیات شرکت و بیمه شرکت را داشته باشید

اگر که شرکتتان بیمه نیست، نسبت به داشتن آن اقدام نمایید که کاری است بسیار ضروری و شرکتی که بیمه داشته باشد در برابر بروز یک سری حوادث احتمالی ایمن تر خواهد بود و شما ضرری نخواهید کرد. به علاوه آن بحث مالیات در کشور های فدرالی مانند کاناد سخت گیری بسیاری را دارد و همیشه باید حواستان به این موضوع باشد.

فواید عالی خرید بیزینس در کانادا

خرید بیزینس در کانادا از مزایای خوبی برخوردار است. به طور مثال:

– سرمایه گذاری اصولا در کشور های دیگر کمی هزینه بردار است و هزینه هایی خیلی زیادی را شامل می‌شود، اما در کشور کانادا سرمایه گذاری از طریق خرید بیزینس هزینه و سرمایه کمتری را نیاز دارد.

– وجود خانواده به همراه فردی که می خواهد از طریق خرید بیزینس در کانادا مهاجرت کند بسیار خوشایند است و اگر همسر و یا فرزند کمتر از ۲۳ سال داشته باشید می توانید با خود به کانادا ببرید و در کنار یکدیگر به خوبی زندگی نمایید.

– گرفتن اقامت دائمی این کشور پس از گذشت چند سال و رقابت کمتر خرید بیزینس در برخی شهرهای کانادا از دیگر مزایای این روش مهاجرتی است که افراد زیادی در سال های اخیر به خرید بیزینس در کانادا روی آورده اند و سود خوبی هم کرده اند.

 

مشاوره خرید بیزینس در کانادا

درصورتی که با هرگونه مشکل در فرآیند خرید بیزینس در کانادا روبرو هستید یا نمی‌دانید چگونه شروع به اقدام کنید، پیشنهاد می‌کنم از مشاوره تیم تخصصی شرکت ما بهره ببرید. تیم پشتیبانی ما به صورت ۲۴ ساعت در خدمت شما عزیزان برای همیاری و پاسخگویی حضور دارد.